Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Video

Dvě Lamborghini Gallardo se na dálnici často nevidí a když je doprovází i další Lamborghini, tak to už musí být zážitek. Jestli jste neměli takové štěstí, aby jste viděli tolik Lamborghini jedoucí po dálnici, tak stačí shlédnout toto video.
I ve Velké Británii jezdí tolik Lamborghini, že si tam mohou dovolit jejich sraz. A tento meeting nenavštívily jen "obyčejné" Gallardo s Murciélagem, ale i Espada, Miura či Jarama.
V Německu mají již tolik Lamborghini, že si udělaly ve městě Bamberg sraz. Mezi návštěvníky srazu tak nechybělo vedle Gallarda, či Murciélaga ani takové Diablo či Jarama. A hoši z Germanexotics.com vytvořili z fotek tohle pěkné video.
Sestřih promo videí dvou italských býků, Murciélaga a Gallarda spojena s několika fotkami do zajímavého videa. Enjoy it! Jen ta hudba by chtěla nahradit dvanáctiválcovým a desetiválcovým bassem.
Další video zachycující historii vozů Lamborghini. Záběry z továrny, názory historiků a expertů na Lamborghini, či pohledy z kokpitů vozu. Jednoduše další skvělé video o historii Lamborghini.
Video od Ondřeje Vávry, tentokrát z jedné noční jízdy v šedém Murciélagu.
Murciélago Roadster nejezdí vůbec pomalu a když se mu přidají dvě turba, kteří vyvíjí sílů 800 koní, tak to síla. A Roadster se díky nim stává ještě rychlejší.
Maximální rychlost Murciélaga LP640 na otevřené silnici? Odpověď zní 352km/h. Chcete takovou rychlost zažít alespoň na videu? Tak právě tady je video z oné akce.
Italská policie dostala od Lamborghini jedno speciálně upravené Gallardo. Je to stíhací vůz, díky kterému italská policie může zastavit většinu automobilového parku. Tohle Gallardo může navíc vozit i krevní plazmu v nalehavých případech. A jakpak takové modré Gallardo jezdí? Zde je odpověď, avšak v angličtině.
Když automobil chce porazit stíhačku a tím automobilem je Lamborghini Reventón. Koho zajímá odpověď, kdo vyhraje, tak ji najde v tomto videu.
1  
2  
3  
4  
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini