Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Video

Na největším trhu Lamborghini v USA je vše jak má být, Lamborghini je tu opravdu celá hromada a takhle to vypadá, když se přes sedmdesát vozů Lamborghini sjede na jedno parkoviště.
Po prvním pohledu na toto Diablo je vidět, že jeho majitel je veliký nacionalista. Proč jinak by si svoje Lamborghini vyzdobil nátěrem, který jasně evokuje americkou vlajku? Názory o vkusu se liší, musíme ale říct, že až tak blbě nevypadá. Nechá se někdo z českých majitelů inspirovat a vyzdobí si Lambo českou vlajkou?
Sice o tomto vozu nic bližšího nevíme, ale museli jsme to sem dát. Dveře asi z vozu Countach, zadní část z konkurenčního Ferrari Testarossa a na kapotě znáček Lamborghini. Co to je za mulu?! Prý se jedná o exkluzivní originál, snad prototyp, podle našeho mínění jde spíše o nějakou repliku. Budeme ještě hledat bližší info o tomto autu. Co si o něm myslíte vy?
Posledni komentare
10.06.2009 21:30:30: děkujeme za bližší informace, článek byl upraven, aby vše obrátil na pravou míru
10.06.2009 13:02:38: přesně jak jsem si myslel, je to kit car, Puma 248, viz. fotka úplně dole... http://www.allkitcar.c...
04.06.2009 16:12:45: No já doufam, že to Lamborghini není, protože je to opravdu strašný... ale kdo ví... taktéž doufam,...
04.06.2009 15:52:07: dveře asi z vozu countach určitě nejsou, zadek vypadá jak z rossy ale neni, celý to vypadá jako přek...
Další virtuální projížďka v Lamborghini po Oahu. Tentokrát je hlavním hrdinou bílé Murciélago, které můžete vidět jet snad po celém ostrovu.
Kompilace některých českých Lamborghini, hlavně ze showroomu Lamborghini Praha od TDUmaniaka. Gallardo, Murciélago i LP640, to vše tam naleznete a to vše podbarvené hudbou, která se k splašeným býkům prostě hodí.
Další projížďka po virtuálním Oahu, tentokrát v zeleném Gallardu Spyder. Nejdříve možná klidná jízda ale pak zelené Gallardo ukáže svojí pravou tvář, jak jezdí.
Co dělat, když nemáte peníze na opravdové Lamborghini a přesto ho moc a moc chcete? Potom existuje náhrada a to počítačové hry. Ukázka pochází ze hry Test Drive Unlimited a hlavním hrdinou je zde oranžové Lamborghini Murciélago Roadster.
Ta nuda je ale hrozná věc co? Nevíte, co dělat, a tak obvoláte pár známých, jestli se nepojedou na vyjížďku. A oni řeknou ano. Jak to dopadne? Asi tak nějak jako na tomhle videu, kde několik šťastlivců projíždí dálnicí okolo Los Angeles a prostě se baví.
Faceliftované Gallardo se objevilo teprve nedávno, ale na internetu již kolují videa LP560-4 v ulicích. S zde je právě jedno z nich. Video je taktéž doplněno zajímavými snímky z továrny.
Video z návštěvy v Lánském Automuzeu, fotky a krátké video stříbrného Lamborghini Urraco za hudby od Deep Purple.
1  
2  
3  
4  
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini