Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Video

Všechna zajímavá videa o Lamborghini nejen z YouTube.

Detailní popis nejen jednoho, ale rovnou dvou vozů Murciélago LP670-4 Super Veloce. Video vám postupně představí všechny rozdíly oproti "obyčejnému" Murciélagu LP640. A jako bonus na závěr - projížďka v odlehčeném Murciélagu SV v ulicích.
Posledni komentare
16.03.2016 14:13:03: www.cesky-parfem.cz Uniq parfémy
Dnes jsme vám již představili video, na kterém je vidět, jak vypadají americké srazy Lamborghini. Teď vám ukážeme, jak vypadá takový sraz vozů ze Sant' Agaty na druhém břehu Tichého oceánu. Japonský sraz je totiž odlišný, scházejí se na něm hlavně Lamborghini s různými tuningovými pakety.
Posledni komentare
14.06.2009 07:47:16: To červené Murcielago nemá jen šílené barvy... http://www.youtube.com/watch?v=KIPwbqMHvXY&eurl=h...
Takhle nějak to dopadne, když se Lamborghini Club Los Angeles rozhodne uspořáat sraz svých členů. Slunná Californie je místem s největším výskytem automobilů s rozzuřeným býkem ve znaku a zde je důkaz. Na srazu nechyběly modely Countach, Jalpa, Diablo, současných výráběných modelů by se člověk ani nedopočítal.
Na letošním ročníku Brněnského autosalonu se na stánku Lamborghini Praha objevily hned tři exempláře tohoto italského výrobce. Jedním z nich se stalo i matné bílé Murciélago LP670-4 SV, jehož video vám nyní přinášíme.
V Dubaji byl přistižen při činu, kterak se chystá na testování dalších vozů populárního pořadu a stejnojmenného časopisu Top Gear. V Dubaji se ale nepřipravoval žádný test celebrity v levném voze, tady šly do bitvy mnohem těžší kalibry.
Prostě se to někdy stává, stojíte na startu "tajného závodu," řekněme takového slovenského Redlinu a okolní diváci čekají, jak se na startu předvedete. Jde tu o mnoho, nemůžete se jen pomalu rozjet, musíte se předvést. Jenže někdy takové předvádění skončí tak, jak uvidíte na videu.
Posledni komentare
18.06.2012 03:06:30: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni komerční banka penzijní fond
13.05.2012 21:54:30: důchodové pojištění www.penzijni-pripojisteni-info.cz
18.04.2012 18:07:50: párty stan
Již včera jsme Vám ukázali repliku Countache, která jezdí na Slovenské republice. Tentokrát jsme si ale pro Vás připravili další stupeň. Replica Lamborghini Reventón ze Spojených států.
Posledni komentare
27.04.2009 22:29:43: Fakt je to hrůza.Snaha asi byla,ale výsledek je ničemnej ...
Příjemný rozhovor s testovacím jezdcem Lamborghini, Valentinem Balbonim. Balboni se pozastavuje nad některými vozy z historie automobilky a vzájemně je porovnává. Rozhovor pochází z konce roku 1999, z doby před otevřením muzea Lamborghini.
Na amerických silnicích nevládne takový pořádek, jak by se zdálo. Taky jste si mysleli, že tvrdá a neúprosná ruka zákona nenechá jet nikoho rychleji než rychlostní limity? Tak podívejte na hrátka zeleného Gallardo proti zbytku světa.
Jedna taková obyčejná vyjížďka v šedém Murciélagu LP640 po amerických dálnicích může vypadat právě takhle. Jeden z komentů video charakterizuje jako reálný obraz hry Test Drive Unlimited. Takže Test Drive Unlimited v reálném prostředí je tu jen pro Vás.
1  
2  
3  
4  
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini