Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Tuning

Replika: Zorba G40 Murciélago

Je to ale krušný život, co?. Na nové Murciélago nemáte dostatek peněz a na jeho tuningovou úpravu už vůbec ne. Jedním z řešením je koupit si repliku Lamborghini s upraveným designem. A takový bodykit nabízí Zorba G40. Nebylo by ale raději ušetřit a nekoupit ho?
Po shlédnutí fotek bodykitu jsem se zděsil – jak někdo může zničit krásné křivky Lamborghini Murciélago tak hroznou tuningovou úpravou? Po přečetní přiložených řádků jsem se ale zděsil podruhé. Základ Zorby G40 Murciélago totiž vůbec není Lamborghini Murciélago, ale – oblíbený základ replik všemožných aut - Pontiac Fiero.

Plagiátů triček Adidas a kabelek Versace jsou po světě mraky, ale s úmyslem postavení repliky „vytuněného“ Murciélaga přišla firma Zorba G40 snad jako první. (A doufejme, že také jako poslední.)

Tak se tedy podívejme, jak tohle Murciélago vypadá. Kit může být ve dvou verzích. Je libo Coupé, nebo raději Roadster? Jeho tvůrci se pak inspirovali vzhledem Toyoty Celicy, Pontiacu, formulí a malými proudovými letadly. Hodně nápadů znamenalo pouze jejich splácání dohromady a jejich výsledek – lehce řečeno – se moc nepovedl. Však se sami podívejte. Upravuje ale více méně vše, jedinou výjimkou je interiér (ty sedačky by chtělo vyměnit za jiné) a motor, který je ten starý známý šestiválec z Fiera. Pravý dvanáctiválec si budete muset sehnat sami.

Zorba G40 nabízí dvě cenové kategorie, 26,100 dollarů stojí samotná přestavba, 30,800 dollarů i s nalakováním repliky a úpravou interiéru. V ceně dostanete kompletní kit, rádcovský Pontiac Fiero si musíte dokoupit sami.

Tak co budete si mašírovat ego v tomto šestiválcovém plagiátu Lamborghini, nebo za jeho cenu si koupíte něco rozumnějšího?

Zdroj: Carzi

Photobucket Photobucket Photobucket PhotobucketPhotobucket
Žádné komentáře
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini