Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Reportáže

Mmotion07

Poslední dva dny měsíce listopadu a prvního prosince se ve Veletržním paláci v Praze-Holešovicích uskutečnila výstava exkluzivních automobilů, motocyklů a dalšího spotřebního zboží. I normální člověk tak mohl spatřit své automobilové sny. Ne všechny slibované exponáty však na výstavu dorazily.
Již třetí ročník výstavy Mmotion se jako tradičně konal ve Veletržním paláci v Praze a potřetí se také konal koncem listopadu. Letošek se měl konat ve jménu představení dvou opravdu exkluzivních aut - Pagani Zondy F a Zondy Roadster F. Dovozce však týden před otevření dveří výstavy svou účast odřekl a největším trhákem výstavy se tak asi stalo představení Ferrari F430 Scuderia.

Vůbec celý letošník ročník byl chudší než loni. Na loňském veletrhu se například objevil Rolls-Royce Phantom, nebo dnes již nevyráběný Ford GT. I přesto se však bylo na co se dívat.

Vedle již zmiňované Ferrari F430 Scuderia například stálo Maserati GranTurismo, které se automobilce Maserati opravdu povedlo. Kousek od těchto italských skvostů stál i další, tentokrát německý, krasavec a tím byl Gumpert Apollo, který dovezla společnost AutoExner.

Teď již ale pojďme k automobilce Lamborghini. AutoExner sliboval představení Lamborghini Superleggera a Lamborghini Murciélago LP640 Roadster, nakonec však uvedl bratříčky těchto vozů. Vedle Gumpert Apollo tak stálo Lamborghini Murciélago Versace, jediný kousek v Čechách, a za ním oranžové Gallardo Spyder, kterému tato barva opravdu slušela. Mezi těmito vozy se pak pohybovaly krásné hostesky.

A jaké byly ostatní vozy? Bentley Flying Spur, nebo Continental GTC, Audi R8, které ve skutečnosti vypadá mnohem lépe než na obrázkách (alespoň podle mého skromného názoru) dále Jaguar XKR Cabrio, nové BMW M3 a "vytuněné" BMW 6, alias Alpina B6 S Coupé. A pak o něco obyčejnější Mazda CX7, Mini Clubman, Lancia Ypsilon, Nissan 350Z, nové Subaru Impreza hatchback, které se automobilce Subaru opravdu moc nepovedlo, dále pak dvojice Fiat 500, Volvo XC70, Land Rover Range Rover, či trojice hybridních Lexusů - LS 600h, GS 450h a RX 400h.

V menších sálech pak byly vystaveny motorky, mezi nimiž nechyběly zástupci značek KTM, Ducati, technicky zajímavé Bimoty či Vespy.

Letošní ročník nakonec byl více zaměřen na livestylové značky, automobily jakoby odcházely do ústrání a já jen doufám, že tento trend již nebude pokračovat i příští rok. Byl bych rád, aby automobily byly opět většinovou záležitostí jako při ročníku 2006, kdy bylo vystaveno asi o pět automobilových značek více než letos a zaujímaly dva sály oproti letošnímu jednomu.

Fotogalerie wallpaperů v sekci Wallpapers, rychlý odkaz zde

Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket
Žádné komentáře
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini