Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Reportáže

Pozvánky, shrnutí a reportáže ze všech automobilových akcí, kde se objevilo alespoň jedno Lamborghini.

Právě dnes odstartoval čtvrtý ročník přehlídky exkluzivních automobilových, motocyklových a lifestylových značek – Mmotion08. Neúčast Lamborghini Praha nás sice nepotěšila, přehlídku jsme ale přesto navštívili!
Právě dnes proběhl jeden ze srazů Klubu sportovních aut, který se tentokrát konal na závodním okruhu v Mostě. Mezi účastníky, mezi kterými se objevilo i známé Maserati MC12, nechybělo ani Lamborghini. Bohužel bylo ale osamocené.
Když jsme začali skládat puzzle z představených čtyř fotek nového Lamborghini, byli jsme zděšeni. Čtyři dveře a jméno Urus (evokující zubra) jsme si k Lamborghini prostě nemohli spojit. Nové Lamborghini ale není Urus a spolu se změnou jména se změnil i náš názor na toto nové Lambo.
Dnešní datum si LamboWeb zakroužkoval v kalendáři červenou barvou. Dnešní den byl totiž tím, kdy se poprvé sešli redaktoři LamboWebu a navštívili jediné zastoupení Lamborghini v České republice – AutoExner.
Největší tuningový sraz v České republice proběhl o tomto víkendu, ve dnech 22. - 24.8.2008. Jeho hlavní předností jsou oblíbené sprinty, dke se o prvenství bojuje v několika kategoriích. A na této akci se objevila i dvě Lamborghini.
Kdy se podaří projet Evropu s takovým exkluzivním vozem, jakým je Lamborghini Reventón? I dvacítka majitelů si bude Reventón hýčkat ve svých garážích a na projížďku ho pustí jen občas. Dlouho slibovaný článek je konečně tady.
Akce s již několikátým ročníkem, které se taktéž přezdívá slovenský Gumball. Přesně to je Redline, závod pro všechny, kterým v žilách koluje benzín místo krve.
Lamborghini RoadShow je akce pořádaná italskou automobilkou pro stávající a budoucí majitele Lamborghini a novináře. Po loňském RoadShow, který se konal na okruhu v Sosnové se letošní český meeting se konal 31. května v hotelu Mcely, nedaleko Nymburka.
Krásné počasí a ještě hezčí vozy. Přesně takový byl letošní největší sraz Klubu sportovních aut, který se konal na Automotodromu v Brně. Mezi vozy nechybělo ani několik Lamborghini a jejich fotogalerii právě zveřejňujeme.
Ve dnech 25.4 - 27.4. 2008 probíhala ve Veletržním areálu v Praze - Letňanech tradiční výstava automobilů s názvem Auto Praha. A tuto výstavu navštívil TDUmaniak.
1  
2  
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini