Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Homepage

Vaše Lambo dostanete dříve

Pokud jste jedním ze šťastlivců, kteří čekají na nové Lamborghini až se jim objeví v garáži, máme pro vás dobrou zprávu. Vaše Lamborghini dostanete podstatně dříve. Čekací doba na nové Lambo se zkrátila až o polovinu!
Hlavním důvodem takového zkrácení je samozřejmě světová ekonomická krize, která snížila počet zájemců o nový supersportovní vůz. Vydělat na tom tak mohou ti, kteří přesto na nové Lambo čekají. Pokud se dříve čekalo na Murciélago LP640-4 celý rok, nyní se bude čekat pouhý půlrok!

Podle některých zdrojů stojí za takovým zkrácením i fakt, že prodej Lamborghini se snížil na třicet procent oproti minulému roku a automobilka zažívá krušné časy. Prezident automobilky Stephan Winkelmann dokonce tvrdí, že nízký prodej bude pokračovat i celý následující rok. Podle jeho názoru se prodej vrátí na předchozí čísla až v roce 2012.

Návrat k vyšším prodejům se Lamborghini snaží docílit novými limitovanými modely. Mezi ně patří letos představené Murciélago LP650-4 Roadster (padesátikusová série,) Murciélago LP670-4 SV (350 vyrobených vozů) i nejnovější Gallardo LP550-2 (250 kusů,) v kterém automobilka po deseti letech představila pohon zadních kol.

Žádné komentáře
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini