Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Homepage

Reventón Roadster: nejnovější informace

Na diskusním fóru serveru LamboCars.com se objevily další informace, týkající se odhalení nejnovějšího modelu Lamborghini, kterým se podle všech informaci stane Reventón Roadster, jež bude představen na zářijovém autosalonu ve Frankfurtu.
Nejnovější zprávy pocházejí od zdroje, který patřil mezi pozvané hosty na neoficiálním představení Reventónu coupé, které proběhlo v roce 2007 před oficiální premiérou nejdražšího Lamborghini.

15 vyrobených exemplářů

V současných těžkých časech je až s podivem, že se stále najdou zákazníci, kteří se rozhodnou utratit tolik peněz za překapotované Murciélago. Nicméně podle současných informací vznikne 15 exemplářů (+ jeden pro potřeby muzea automobilky)

Modifikovaný vzhled

Informace, o které jsme se zatím nezmiňovali. Podle tajného zdroje bude mít otevřený Reventón lehce upravený vzhled oproti bráchovi s pevnou střechou. Otevřenou verzi tak nepoznáte jen podle chybějící střechy a větru ve vlasech posádky.

Stříbrný matný lak

Vedle upraveného designu se změní i lak karoserie. Roadster podle všeho dostane nový unikátní matný stříbrný lak.

Zakázkový interiér

Reventón coupé byl občas kritizován za to, že si zákazník nemohl vybrat barvu jeho karoserie. Lamborghini i tentokrát nechá jednotnou barvu laku, nicméně zákazníci si budou moci vybavit interiér podle své libosti. Alcantara, či kůže? Je to jen na vás…

Výkon: 670 koní

Zvěsti o tom, že Lamborghini má problémy se zpevněním karoserie, která má vydržet takový nápor výkonu, se zřejmě nepotvrdí. Reventón Roadster bude pohánět stádo 670 koní, nicméně jejich zvuk nebude tak jadrný, jako v případě Murciélaga LP670-4 SV, který pohání ten samý motor.

Ilustrační fotografie: interiér Reventónu coupé

Poslední komentáře
02.03.2013 10:11:49: Swarovski Elements korálky jsou krásné skleněné krystaly.
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini