Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Homepage

Neoficiální představení Reventónu Roadster

Podle anglického serveru CarsUK včera proběhla neoficiální prezentace nového Reventónu Roadster, který se podle všech dostupných informací oficiálně představí na zářijovém autosalonu ve Frankfurtu. Na neoficiální prezentaci Lamborghini pozvalo jen pozvané hosty.
Mezi takové pozvané hosty podle všech informací patřili jen movití zákazníci, kteří si mohou otevřený Reventón dovolit. Přece jen předpokládanou cenu 1,2 milionu euro si nemůže dovolit kdekdo.

Podle zákulisních informací k nám dorazily dvě nové zprávy. Automobilka má již zákazníky pro sedm vozů, nicméně potřebuje sehnat další pro předpokládanou výrobu devíti až desíti kusů.

Další informace se týká motoru. Reventón Roadster pravděpodobně nedostane motor z verze Murciélago LP670-4 SV, 670 koní je na otevřený vůz moc a technici se nedokážou popasovat se zpevněním auta na takový výkon. Reventón Roadster tak pravděpodobně dostane motor z Murciélaga LP650-4 Roadster o výkonu 650 koní.

Uvidíme, jaké další podrobnosti se nám ukážou. Nicméně je již takřka jisté, že v září ve Frankfurtu opravdu uvidíme otevřený Reventón.

Ilustrační foto: Reventón coupé

Žádné komentáře
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini