Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Homepage

Editorial: Rok a půl ve světě Lamborghini

Takřka dva roky se pohybujeme ve světě italské automobilky Lamborghini. Od 23. listopadu 2007 se událo mnohé, jak v samotné automobilce, tak na našem serveru.
Za rok a půl Automobili Lamborghini SpA představilo sedm nových modelů, jeden koncept a jeden závodní vůz. O devíti premiérách, zahrnující supersportovní sedan, či Lamborghini s náhonem jen na zadní kola, náš server pravidelně informoval. Naši redaktoři se zúčastnili autosalonů v Ženevě, Frankfurtu, Brnu, Bratislavě či Vídni, abychom vám mohli přinést fotografie přímo z výstaviště.

Na počátku letošního roku se automobilka rozhodla pokračovat v konceptu Super Trofeo, který odstartovala v devadesátých letech. Lamborghini Blancpain Super Trofeo je značkový okruhový pohár, jemuž vévodí závodní vozy Gallardo Super Trofeo. Mezi závodními jezdci, jezdícími tuto sérii pravidelně, figurují i dva Češi – Jarek Janiš a Petr Charouz. Díky nám si po každém závodním víkendu přečtete, jak se jednotlivé závody vyvíjely.

V minulém roce jsme navštívili i rodiště Lamborghini, italské městečko Sant‘ Agata Bolognese, muzeum Ferruccia Lamborghini v Dossu, nebo české automobilové muzeum v Lánech, v jehož prostorách nechybí jediné české Lamborghini Urraco.

Mezi fotografiemi z autosalonů a muzeí nechyběly ani fotografie z ulic. S námi můžete spatřit většinu Lamborghini, které lze potkat v naší zemi. Pokud jsou vám milejší showroomy, mohli jste vidět i fotografie vozů z jediného českého oficiálního dovozce italské automobilky. Pokud dáváte přednost závodům, navštívili jsme závod šampionátu Super Trofeo v belgickém Spa, a nebo oba ročníky českého Diamond Race.

Nyní je ale čas udělat další krok a vstoupit do éry dospělosti. To nejlepší ze San’t Agaty tu bude pro Vás i nadále, nicméně v nové podobě. Magazín CzechLamborghini.cz se na Vás již brzo těší.

Poslední komentáře
18.07.2012 18:39:51: Thanks for the purposе of supplying thiѕ κinԁ of νеrу gоod subject matteг. Feel free to visit my we...
17.07.2012 22:07:18: Really educational, looking forward to returning. Look into my homepage ... create website Free
14.07.2012 04:53:40: Hey, great web-site you possess there. Also visit my site ... website
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini