Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Články

Vánoce 2008 ve stylu Lamborghini

Vánoce se již blíží mílovými kroky, a tak už budeme muset pomalu přemýšlet, čím obdarujeme všechny naše blízké. Lamborghini je už na Vánoce připraveno a pro své fanoušky přinesla Vánoční kolekci pro letošní rok Přinese Vám Ježíšek polštářek nebo plyšového medvídka?
Automobilka Lamborghini již počítá s tím, že ne všichni jsme byli hodní, že ne všichni pod stromeček nové Lamborghini dostaneme, a tak se rozhodla potěšit i nás méně hodné. Nová kolekce je ale určena i těm, kteří klíčky od Lamborghini pod stromečkem dostanou. Barvy dárků totiž mají stejný odstín, jako skutečná auta Lamborghini.

Letošní kolekce již není laděná do oranžova jako ta loňská, letos vládne černá a bílá, barvy, kterými Lamborghini prezentovalo letos představené Gallardo LP560-4. A jaké černobílé dárky můžeme dostat?

V první řadě polárního medvídka, oblečeného do slušivého svetříku s logem Lamborghini. Ideální pro rodiče, které mají doma hodně malého fanouška Lamborghini. Nebo s ním budou spokojeni i samotní řidiči?

Dalším dárkem může být polštářek s logem Lamborghini, opět v bílé, nebo černé barvě. Zdá se Vám odpružení Vašeho vozu moc tvrdé? Polštářek Lamborghini je tak ideálním dárkem pro Vaši páteř!

Lamborghinim si opět budete moci ozdobit i Váš stromeček. Tak jako loni Lamborghini připravilo sadu vánočních dekoračních koulí, vyrobených z keramiky. Sada tří koulí obsahuje dvě bílé (Mono Cerus) a jednu černou (Nero Noctis,) tedy odstíny, které naleznete i v nabídce pro vůz Gallardo LP560-4. Stejné barvy naleznete i na sadě svíček, které odporují jednomu ze základů Lamborghini. Jejich výhoda není v rychlosti, ale spíše pomalosti. Hoří totiž opravdu pomalu a vydrží tak svítit dlouhou dobu.

Lamborghini si připravilo i sadu pohlednic, které budete moci poslat svým známým. Nebo si je radši necháte pro sebe?

Všechny dárky je možné zakoupit prostřednictvím internetového obchodu www.store.lamborghini.com, obchodu v mateřské Sant‘ Agatě, ale také dealerství Lamborghini po celém světě, samozřejmostí je tedy možnosti nákupu i v Lamborghini Praha. Pražský dovozce je ale omezen počtem zboží na skladě, není ale problém je přes Lamborghini Praha objednat.

Ceny:

Sada tří dekoračních koulí: 56 Euro (bez DPH)
Sada dvou svíček: 44 Euro (bez DPH)
Polštářek: 32 Euro (bez DPH)
Polární medvídek velký: 44 Euro (bez DPH)
Polární medvídek malý: 26 Euro (bez DPH)

PhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucket
Žádné komentáře
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini