Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Články

Lamborghini Winter Academy

Myslíte si, že jezdit s Lamborghini v zimě je nesmysl? Že se italský býk na sníh prostě nehodí? Tak v Lamborghini Winter Academy mají na tuto otázku přesně opačný názor. Vždyť na sněhu může být s Lamborghini parádní zábava.
Vedení automobilky se rozhodlo, že chce vidět své výrobky i na sněhu, že jí nebaví, když majitelé dávají své býčí miláčky na zimu do garáží, a proto tento víkend pořádá třetí ročník školy jízdy v zimě, prostě Winter Academy.

Na okruhu v italském Bellunu si může 15 zájemců (počet je kvůli kapacitě omezen) ve vozech Gallardo Coupé, Gallardo Superleggera či Gallardo Spyder (s kabrioletem se přeci dá jezdit i za tvrdých mrazů), vyzkoušet jízdu na sněhem pokrytém asfaltu a naučit se zvládat tyto permanentní čtyřkolky ve složitých situacích.

Takový den plný smyků, powerslidů a rad od jednoho ze šesti profesionálů ze sedadla spolujezdce zaplatí každý zúčastněný 2.250 Eur, což dělá v přepočtu asi 58.950,- Kč.

Winter Academy však čeká i druhá fáze, probíhající v březnu ve Ghiacciodromu v Livignu, což je zařízení v Italských Alpách, kde svou školu jízdy na sněhu pořádá i automobilka Porsche.

Jestliže se však chcete naučit řídit své Lamborghini na sněhu, musíte si počkat na další rok. Podle informací z automobilky jsou obě letošní fáze naplněné.

Žádné komentáře
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini