Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Články

Lamborghini pod stromeček

Vánoce se blíží mílovými kroky a snad již každý z nás přemýšlí, co koupí svým blízkým. Nepřemýšleli jste nad něčím s Lamborghini tématikou? Lamborghini Praha několik dárků nabízí.
Takový dárek s Lamborghini tématem ale není žádná laciná koupě. Copak taková klíčenka s kolem Gallarda? 500 Kč. Nebo kšiltovka se znáčkem Sant Agatské automobilky? 821 Kč. Nebuďme však jen kritiky, fanoušek Lamborghini klidně za něco takového utratí, jak jinak dát najevo své nadšení, když si skutečné Lamborghini koupit nemůžeme? Co tedy koupit blízkému, který takovýto Lamborghini dárek ocení?

Lamborghini Praha nabízí mnoho zboží, od již řečených plakátů, až po notebook Asus VX2S s Lamborghini designem. Ne všechny věci však má pražský dovozce automobilky na skladě, takže je asi lepší osobní domluva showroomu, než nákup přes internet. Co tedy svému blízkému koupit?

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

První možností je zkrášlení zevnějšku blízkého, tedy nákup oblečení. Lamborghini nabízí kšiltovky, mikiny, bundu, až po speciální boty na řízení auta, který jistě ocení každý řidič s alespoň troškou nadšení pro řízení. Je třeba dodat že takové botky stojí 5055Kč. Další možností je pak několik druhů triček, s krátkým i dlouhým rukávem, mikin, či bunda. Všechno toto oblečení je jak v pánské, tak i dámské variantě. Ceny se pak pohybují od 714Kč za tričko až po 6426 Kč za bundu. Oblečením můžeme vybavit i děti, které mohou třeba stejnou mikinu jako jejich tátové za 3427Kč. Oblečeni na zimní dovolenou jsme, ale co když míříme na firemní schůzi? Nebyla by lepší taková kravata? Ano, i kravatu Lamborghini si můžeme vybrat z pěti druhů. Slyším, že potřebujete i manžetové knoflíčky. Nevěříte? I ty si totiž můžete koupit s býčkem.

Oblečení máme, ale kam jej dát, aby se cestou nezmuchlalo? Koupíme si tašku, například takový kožený Gallardo Set, který se jistě na míru vejde do kufru našeho Gallarda. Variantou jsou pak i sportovní tašky, batohy nebo ledvinka.

Oblečení se vám nezdá? A chcete něco jiného a levnějšího? Co třeba takový plakát? Takový třeba s motivem Murciélaga LP640 nebo raději s Gallardem Spyder? Jestli ani to se vám nezdá, je tu ještě třeba deštník.

Říkáte, že stále nic? Chcete auto Lamborghini, ale nemáte na něj? Nechtěli byste třeba model? I modely od firem AutoArt, či Bburago jsou v nabídce. Tak jaké? Gallardo, Diablo, nebo Miuru?

Poslední šancí je pak do svého dárku investovat o něco více a to teď nemluvím o skutečném Lamborghini, když to by se jistě každému milovníkovi Lamborghini líbilo. Teď hovořím o mobilním telefonu Nokia Lamborghini z limitové edice za 48 195 Kč, nebo o notebooku Asus VX2S za 86 394 Kč.

Tak pokud jsme spokojeni a nakoupili jsme, co takhle vyzdobit i obývák po Lamborghini?

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Mikiny Lamborghini, oboje za 3749 Kč.

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Notebook Lamborghini, Asus VXS2, 86394Kč

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Závodní boty Sparco, 5055 Kč

Žádné komentáře
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini