Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Články

Vánoce se již blíží mílovými kroky, a tak už budeme muset pomalu přemýšlet, čím obdarujeme všechny naše blízké. Lamborghini je už na Vánoce připraveno a pro své fanoušky přinesla Vánoční kolekci pro letošní rok Přinese Vám Ježíšek polštářek nebo plyšového medvídka?
Nestačí-li vám hrát na počítači, ale musíte si „zapařit“ i v tramvaji, ve škole, či v čekárně u doktora, máte možnost si pořídit nějakou mobilní hru. A pokud chcete jezdit s Lamborghini, máte na výběr několik takových her pro displeje Vašich mobilů.
Také jste jedním z fanoušku této italské automobilky, ale svoje Lamborghini nemáte? Pro takové fanoušky pak existuje alespoň malá náhrada, a to automobilové hry nejen na počítač. A v některých hrách jízda může být velice realistická.
Myslíte si, že jezdit s Lamborghini v zimě je nesmysl? Že se italský býk na sníh prostě nehodí? Tak v Lamborghini Winter Academy mají na tuto otázku přesně opačný názor. Vždyť na sněhu může být s Lamborghini parádní zábava.
Vánoce se blíží mílovými kroky a snad již každý z nás přemýšlí, co koupí svým blízkým. Nepřemýšleli jste nad něčím s Lamborghini tématikou? Lamborghini Praha několik dárků nabízí.
Vánoce se blíží, zbývají do nich již pouhé dva měsíce. Dnad každý z fanoušků Lamborghini jednou zauvažoval, že si o jedno napíše k Ježíškovi. K letošním Vánocům takové přání nebude tak nereálné a na vrch ještě od známých můžete dostat novoročenku s Lamborghini Reventón.
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini