Lamborghini czech fan web

CzechLamborghini.cz /

Archiv

Starší zprávy, videa, zajímavosti ohledně automobilky Lamborghini.

Máte chuť si zazávodit s okruhovým Lamborghini? Tento víkend máte největší možnou šanci, protože ve dnech 7. a 8. srpna na vás na okruhu Salzburgring čekají Reiter Track days, při kterých se budete moci svést se závodními Lamborghini.

Lamborghini ve Frankfurtu představí...

O včerejška po internetu kolují fotografie nové verze, odvozeného od Gallarda. Podle mnohých informací se jedná o verzi, která bude nazvaná Gallardo LP550-2. Co když se ale bude jmenovat jinak. Pojďme si shrnout veškeré spekulace, které s fotkami kolují.
Podle amerického diskusního fóra automobilka Lamborghini plánuje na trh uvést levnější odvozeninu babylamba Gallarda. Nový model má vzniknout v limitované edici, bude slabší a levnější variantou Gallarda LP560-4.
Posledni komentare
29.06.2009 09:51:43: v současné době to oficiální zatím není, na press stránkách Lamborghini není o tomto modelu zatím je...
29.06.2009 07:52:58: Tak již oficiálně: http://www.czechexotics.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=3095&p=66599#p6659...
V poslední době kolují zvěsti, že se na Frankfurtský autosalon chystá velká bomba. Zdroje blízké Sant’Agatě naznačují, že onou bombou by mělo být představení nové, opět velmi limitované edice Reventón, tentokrát ale ve verzi „vítr ve vlasech“, čili Roadster.
Snili jste o tom, že jedete v Lamborghini Reventón, ale nezbyl na vás ani jeden z dvaceti vyrobených kusů? Nezoufejte, váš sen může stát skutečností. Tedy alespoň ve virtuálním světě.
Na nizozemském serveru AutoGespot se objevila informace, že na novou vlajkovou loď Lamborghini si počkáme do roku 2012. V roce 2012 se objeví nový model, který bude kratší, v motorovém prostoru se pak má objevit další evoluce známého dvanáctiválce.
Tento týden otevře své brány letošní ročník tradičního Autosalonu Brno, který se koná jednou za dva roky. Počátkem letošního roku média spekulovala o tom, že největší český automobilový autosalon neproběhne, nicméně tyto informace se naštěstí nepotvrdily. Autosalon Brno 2009 proběhne a nebude mu chybět ani stánek Lamborghini!

Výslovnost "Lamborghini?"

Lambordžíny (82)
 

Lamborgíni (158)
 

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
 
Český fanouškovský web Lamborghini / Czech fan web Lamborghini